Borman

Jesteśmy firmą z branży tekstylnej zajmującą się produkcją, magazynowaniem i dostawą tkanin i dodatków do wszystkich firm z branży.

Jesteśmy firmą z branży tekstylnej zajmującą się produkcją, magazynowaniem i dostawą tkanin i dodatków do wszystkich firm z branży. Naszym celem jest świadczenie usług i oferowanie doskonałej jakości, oferując globalne i skoordynowane rozwiązanie.

Chcemy być Twoim dostawcą referencyjnym, aby ułatwić produkcję Twoich wyrobów tekstylnych.

Zalety

Staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby wzmocnić relacje, jakie mamy z naszymi klientami w sektorze tekstylnym


Nagradzamy lojalność wobec naszej firmy. W tym celu oferujemy naszym najbardziej lojalnym klientom następujące korzyści:

Specjalizacja

Jesteśmy wysoce wyspecjalizowani w dostarczaniu tkanin i akcesoriów dla firm tekstylnych takich jak Twoja.

Szeroka gama

Oferujemy szeroką gamę tkanin i wykończeń, posiadamy ponad 5000 referencji.

Odpowiedzialność

Posiadamy centralny magazyn tekstylny w Saragossie o powierzchni ponad 10 000 m2. W ciągłym magazynie przechowujemy ponad 10 milionów metrów tkanin i ponad 30 milionów akcesoriów

Różnorodność

Oferujemy największy wybór produktów na rynku tekstylnym od jednego dostawcy, ułatwiając proces zakupu.

Bez minimalnego zamówienia

Oferujemy każdy artykuł bez minimalnej ilości. Nie zmuszamy Cię do kupowania więcej niż potrzebujesz w danym momencie.

Jakość i zaufanie

Dbamy o jakość naszych artykułów i usług tekstylnych. Tysiące firm powierza nam produkcję swoich wyrobów tekstylnych i poleca naszą firmę. .​

Zgodność

Oferujemy dużą liczbę materiałów tekstylnych, które zachowują spójność kolorystyczną i jakościową między sobą, dzięki czemu Twoje produkty mają jednorodne wykończenie.

Współpraca

Współpracujemy z naszymi klientami w rozwoju ich działalności i jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby spróbować pomóc we wszystkim, co dotyczy naszej dziedziny w sektorze tekstylnym.

Zrozumienie

Każda firma i projekt wymaga innych rzeczy. Nie miej żadnych skrupułów, gdy składasz nam jakąkolwiek propozycję lub prośbę. Z naszej strony obiecujemy spróbować z całej siły!

Rabat roczny

Nasz coroczny system rabatowy jest powszechną praktyką wśród naszych klientów i zachęcamy również do udziału. Oferujemy progresywny rabat na łączne roczne zakupy.

Quiénes somos

¿Quieres saber las ventajas que te ofrecemos?

  • Sin pedido mínimo
  • Un sólo proveedor para todos los productos que necesitas
  • Puedes solicitar muestras en caso de duda